masöz, istanbul masöz, bayan masöz, evde masaj, evde masöz, ucuz masaj salonu istanbul, istanbul

 

İSTANBUL EVDE MASAJ HİZMETİ

  • Listed: 7 Haziran 2018 18:56
  • Expires: This ad has expired

Description

Refleksoloji masajı diğer adı ile evde masaj deneyimi sunan kaliteli masajın adıdır.

Bu masaj yöntemi diğer masaj yöntemlerine göre biraz farklı olsa da gerçekten faydası en az diğer masajlar kadar fazla. Bu masaj ilk ortaya çıktığı zamanlarda insanların böyle bir şey olacağına inandırmak gerçekten çok zor olmuştur eminim ki. Fakat bilim ilerledikçe bu yöntem bilim ile de aynı kapıya çıkınca masajın faydalarının ne kadar fazla olduğunu herkes anlamıştır diye düşünüyorum. Bu masaj yöntemi vücudumuz da ki sinirleri kullanarak yapılan bir masaj yöntemidir. Bu yöntem sayesinde vücudumuz da ki sisteleri uyarıyoruz ve rahatlamayı bütün vücudumuz da hissediyoruz. Vücudumuz da milyonlarca sinir vardır bu yüzden her sinire dokunmak oldukça zordur fakat bu işin uzmanları adeta sihirli dokunuşlar ile dakikalar içinde sizleri rahatlatmayı başarabiliyorlar. masaj yapan masözler sizleri burada beklemektedir.

Bu yöntem ayaklarımızın altında daha sık yapılır bunun sebebi ise ayaklar bedenin aynasıdr sözünden yola çıkarak ortaya çıktığı düşünülüyor.Ayakalar insanların vücudu temsil eder ve her sinir noktası vücutta bir bölgeye bağlıdır ve bu bölgelere ulaşmak için ayakların altında ki sinirlere dokunmak gerekir. masaj ile daha önce yaşamadığınız bir masaj deneyimi yaşayacaksınız.
Bu yöntem ayak altına yapılan masajlar ile gayet başarılı bir şekilde yağılır. Bu yöntem Refleksoloji diye adlandırılmaktadır. Bu bölgenin masaj yolu ile uyarıldığı ve vücudun da buna gereken düzeyde tepki verdiğine inanılır. Belirli noktalara yapılan dokunuşlar sonrası kişinin verdiği tepkilere göre problem tespit edilmeye çalışınır. Problem tespit edilince gerekn tedavi uygulanır. Uygulanan manuplasyon sonrasında bu bölgedeki sorun giderilmeye çalışılır. Refleksoloji masajı aslında bir denli denge masajı olarakta geçmektedir. Masaj sonrasında kişinin kendini fiziksel,duygusal ve ruhsal bakımlardan iyi hissetmesini ve ruhen ve bedenen rahatlamasını sağlamaktadır. Masaj sonrası kişiyi doğal dengesine soktuğu düşünülerek bu masajın diğer adı denge masajıdır. Ek olarak istanbul evde masaj ve masaj terapistleri sizlere iyi bir masaj hizmeti sunmak için istanbul masözler seans için aramanızı beklemektedir.

Listing ID: 7165b19550f83913

Leave a Reply