masöz, istanbul masöz, bayan masöz, evde masaj, evde masöz, ucuz masaj salonu istanbul, istanbul

 

Nuru masaj uzmanı

  • Listed: 26 Eylül 2018 00:12
  • Expires: This ad has expired

Description

AROMATERAPİ TEKNİĞİ

İlk olarak Hindistan’da uzun yıllar öncesinde uygulanmaya başlayan bu teknikte, bitki özleri kullanılarak enerjiyi yükseltmek ve rahatlamak amaçlanır. Lavanta, nane, gül veya Turunçgillerden yararlanarak bu aromalar oluşturulur. Hoş kokulu sakin bir ortamda, bu özler sayesinde toksinlerin atılması sağlanır.

 SICAK TAŞ MASAJI

Bu masaj tekniğinde taşlar ısıtılır ve vücudun belli bölgelerine yerleştirilir. Sonrasında ise hafif hafif baskılar uygulanarak bu taşların yerleri değiştirilir. Sıcak taşların en önemli faydası kan dolaşımının hızlanmasını sağlayan ısıyı çok çabuk elde edebilmektir. Masajda amaçlanan da kan dolaşımını hızlandırıcı etki yaratabilmektir. Taşların ağırlığı ve sıcaklığı sayesinde kişiler oldukça rahatlar ve dinlenmiş hisseder.

SPOR MASAJI

Spor aktivitelerinden sonra tercih edilen bu masajda adalelerin yumuşatılması ve rahatlatılması amaçlanır. Bu masaj sayesinde kas spazmı ve krampları riski en aza indirilir. Spordan yaklaşık 1 2 saat sonra genişleyen kan damarları normale döndüğünde uygulanır.

THAİ MASAJI

Tayland kökenli bu masaj yer yatağında yapılır. En önemli özelliği vücudun omurlarını hedef almasıdır. Böylelikle daha çok esneklik sağlar. Omur ve bel rahatsızlıkları için uygulanarak oldukça güzel sonuçlar alınması mümkündür.  2 saate yakın süren oldukça uzun bir masajdır. Ayrıca her masajda olduğu gibi rahatlama ve gevşeme ile birlikte vücuttan toksinlerin atılmasını da sağlamaktadır. Evde masaj istanbul’da sıkça görebileceğiniz bir sektördür, İster evde isterseniz belirlediğiniz bir yerde masaj hizmetini sunan masöz özellikle kadıköy ve beylikdüzünde çoktur.

AKUBASI TEKNİĞİ

İlk olarak Çinliler tarafından geliştirilen bu masaj tekniği iğnesiz akupuntara eşdeğerdir. Vücudun farklı bölgelerine aynı anda baskılar uygulayarak enerji dengelenir. Enerjiyi dengeleyerek kan dolaşımı arttırmak ve kasları rahatlatmak esas alınır.

Bu birbirinden özel masaj tekniklerini denemek ve eşsiz deneyimden yararlanmak isteyenler Beylikdüzü masaj salonu ve Avcılar masaj salonu gibi en yakın masaj salonlarına giderek yararlanabilirler.

   

1858 total views, 3 today

  

Listing ID: 9685baaa4504d2d5

Leave a Reply