masöz, istanbul masöz, bayan masöz, evde masaj, evde masöz, ucuz masaj salonu istanbul, istanbul

 

İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ MASAJ UZMANI

  • Listed: 7 Haziran 2018 19:10
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul masaj platformu olarak hepinize selamlar diliyorum. Hindistan’da binlerce yıldır uygulanmakta olan ananesel bir masaj cinsidir. Ailelerde kuşaktan kuşağa öğretilerek günümüze erişmiştir. Yalnızca baş, boyun ve omuz bölgesine müteveccih bir masajdır. Özellikle baş sızısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun sızıları, yakalanmalar gibi meselelerin giderilmesinde aktiftir. Saçı ve saç tenini besleyici tesiri sebebi ile de saçın kuvvetlenmesi ve sıhhatini kazanmasında çok bereketlidir.

Baş Boyun Omuz Masajı: Yalnızca bu bölgelere uygulanır. Özellikle baş sızısı,uykusuzluk, gerginlik,sırt ve boyun sızıları,yakalanmalar gibi meselelerin giderilmesinde faaldir. Saçı ve saç tenini besleyici tesiri sebebi ile de saçın kuvvetlenmesi ve sıhhatini kazanmasında çok bereketlidir. masaj hizmeti alabilmeniz için masözlerden ve masör seansı almanız gerekmekte.
Bacak ve Ayak Masajı: Bu masaj uzun vakit ayakta kalmaktan kaynaklanan sızıları gidermeye,egzersiz sonrasında bitkin adaleleri dinlendirmeye destekçi olur.. Kan dolaşımı ve lenf sistemini uyarır ve böylece bu bölgeye yapılan kumpaslı masajlarla hafifleme sağlanır. Yanlış duruş,sırt sızısı ve yorgunluk farkında olmadığınız ayak meselelerinden kaynaklanıyor olabilir. Ayaklarınıza yaptıracağınız kumpaslı masaj seansları sayesinde tüm bedeninizi rahatlatıp canlılık katar. İstanbul masözler sağlıklı bir bünye için çok özel olarak yaptıkları masajların masaj ile bitmesi için pek çok taktiğe başvurmaktadır bu teknikler bünyenize iyi gelip sizleri rahatlatacaktır.

İstanbul masöz ve masör olarak evde masaj hizmeti sunan pek nadir masöz olur genellikle klinik ve masaj salonunda verilen veya otel diğer adı ile butik masaj gibi yerlerde sunulan profesyonel masaj deneyimini istanbulun en kaliteli masözleri tarafından sunulduğunu belirtmek istiyorum yani alacağınız bu olağan üstü masaj deneyimi unutmanız mümkün olmayacak hem sağlık açısından hemde kendinizi çok fazla zinde hissedebileceğiniz için şiddetle tavsiye ediyorum ki masözlerin uygulayacağı masaj size iyi gelecektir.

Listing ID: 4185b1956b385ea2

Leave a Reply